Kes me oleme?

Automaatikakeskus OÜ põhiliseks tegevusalaks on automaatikakomponentide jae-ja hulgimüük. Anname vajadusel tehnilist konsultatsiooni komponentide valikul, leidmaks kliendi vajadusest lähtuvalt optimaalseim lahendus. Samuti abistame kliente meie poolt tarnitud komponentide paigaldamisel/teenindamisel tekkivate küsimuste lahendamisel.

Meie visioon

Meie visioon on olla suurima valikuga automaatikakomponentide tarnija. Võimaldame oma klientidel keskenduda nende põhitegevusele, andes samas neile meelerahu ja hea tunde, et nad on teinud õigeid valikuid ning valinud just Automaatikakeskuse oma tarnijaks. Meil on suurepärased kaubamärgid, teadmised, ressursid ja personal ning parimad konkurentsivõimelised hinnad.

Ettevõte ajalugu

Alustasime oma tegevusega aastal 2011, Enron Holding OÜ nime all. Ettevõttena oleme viimase pea 10 aasta jooksul saanud edukaks, kuid meil puudus selge bränd ning ettevõtte vana nimi ei peegeldanud meie eesmärki olla Eesti suurim automaatikakomponentide tarnija, nii sündiski Automaatikakeskus.

Teeme koostööd!

Eduka koostöö alus on hästi valitud partner! Oled suurettevõtte, masinaehitaja või hoopis eraisikust tehnikahuviline? Kohtleme võrdse tähelepanu ja austusega kõiki kliente, sõltumata nende suurusest, tegutsemisajast või tegevusvaldkonnast. Ka üksik toode on meie jaoks väärt tellimus!

Mida saame Teie heaks teha?

Pakume tehnilist abi ja tuge meie kogenud ja kompetentsetelt töötajatelt. Automaatikakeskuses on meie esmaseks prioriteediks pakkuda klientidele kõrgeima kvaliteediga teenindust.

Valime enda koostööpartneriteks ainult oma ala parimaid tootjaid. Oma missiooniks loeme seda, et oleks tagatud toodete kõige kõrgem kvaliteet ning rahuldatud meie klientide suured ootused.

Aeg on raha! Olenemata tööstusettevõtte suurusest ja tegevusalast, põhjustavad tootmisseisakud suuri kulutusi. Meil on maksimaalne paindlikkus igale kohaletoimetamise vajadusele: lennutransport, kiirkuller, pakiautomaat või vastavalt kokkuleppele.

Tänapäeva kiire tempoga maailmas pole sageli aega osaleda erinevatel seminaridel ja kohapealsetel koolitustel. Seetõttu otsustasime oma veebisaidile pidevalt üles laadida kõige värskemad, huvitavamad ja kasulikud veebiseminarid.

Aastatega oleme kogunud üle 500 rahuloleva kliendi ja enam, kui 200 püsiklienti, kes usaldavad meie teenuseid.