Küpsiste kasutamise eeskiri

Mis on “KÜPSIS”?

“Küpsis” on väikese mahuga tekstifail, mille veebiserver saadab Kasutaja veebilehitsejale ning mis küsib kõvakettale salvestamiseks luba. Kui kasutaja on korra nõusoleku “küpsise” salvestamiseks andnud, siis fail salvestatakse Kasutaja kõvakettale ning seejärel aitab “küpsis” analüüsida veebiliiklust või anda Külastajale teada, kui külastate kindlat saiti. “Küpsised” lubavad veebirakendustel vastata Kasutajale kui üksikisikule. Veebirakendus saab kohandada oma toimingud vastavalt Kasutaja vajadustele, meeldimistele ja mittemeeldimistele, kogudes ja mäletades infot Kasutaja eelistuste kohta.

“KÜPSISTE” Kasutamine

Automaatika Keskus kasutab veebiliikluse logide “küpsist”, et identifitseerida, missuguseid veebilehti kasutatakse. See aitab analüüsida andmeid veebiliikluse kohta ning parandada Automaatika Keskuse e-poe kasutatavust vastavalt Kasutajate vajadustele. Informatsiooni kasutatakse ainult statistika analüüsimise eesmärgil ning pärast seda kustutakse kõik andmed süsteemist.
“Küpsis” ei võimalda Automaatika Keskusel saada ligipääsu Kasutaja arvutile ega Kasutajaga seotud andmetele, väljaarvatud andmetele, mida on Kasutaja ise Automaatika Keskusega jaganud. Kasutajal on võimalik “küpsistega” nõustuda või neist keelduda. Kasutajal on võimalik seadistada oma veebilehitseja nii, et “küpsised” oleksid keelatud. See aga võib takistada Kasutajal saada täielikku kasutajakogemust veebilehe külastamisel.

Kui kauaks jäävad küpsised minu seadmesse?

Küpsised võib aegumistähtaja alusel jagada kaheks:

–  seansiküpsised, mis eemaldatakse kohe pärast veebilehitseja sulgemist;
–  püsiküpsised, mis jäävad kasutaja arvutisse või mobiilseadmesse teatud ajavahemikuks.

Kes paigaldab küpsised minu seadmesse?

Autori ehk esimese poole küpsised paigaldame veebilehele meie.

Kolmanda poole küpsised on kolmandate poolte failid ning neid paigaldavad meie teenusepakkujad, näiteks Google Analyticsi analüüsiprogramm, YouTube’i videokeskkond, Facebooki võrgustik jne.

Kas küpsised sisaldavad minu isikuandmeid?

Veebilehele salvestatavad küpsised ei sisalda teie isikuandmeid.

Täpsemat teavet selle kohta, milliseid isikuandmeid me kogume ja kuidas neid kasutame, leiate leheküljel „Privaatsupoliitika“.

Kogutavate küpsiste nimekiri

Allpool olevas tabelis on loetletud Automaatika Keskuse poolt kogutavad „küpsised“ ning millist teavet need salvestavad.

„Küpsise“ nimetus

woocommerce_cart_hash

woocommerce_items_in_cart

wp_woocommerce_session

woocommerce_recently_viewed

store_notice[notice id]

wordpress_{hash}

wordpress_logged_in_{hash}

PHPSESSID

„Küpsise“ kirjeldus

Aitab WooCommerce’il kindlaks teha, millal ostukorvi sisu / andmed muutuvad.

Aitab WooCommerce’il kindlaks teha, millal ostukorvi sisu / andmed muutuvad.

Sisaldab iga kliendi jaoks ainulaadset koodi, nii et ta teab, kust leida andmebaasist iga kliendi ostukorvi andmed.

Juhib “viimati vaadatud” toodete moodulit.

Võimaldab klientidel poe teatise tagasi lükata.

Kasutatakse autentimisandmete salvestamiseks.

See näitab, millal olete sisse logitud ja kes te olete.

Kasutaja seansi ID serveris.

Muutused küpsiste kasutamises

Jätame endale õiguse aeg-ajalt muuta lehe „Küpsiste kasutamise eeskiri“ sisu ja uuendada infot küpsiste kasutamise kohta. Külastage seda lehekülge sageli, et olla kursis kõikide muudatustega.

Kui teil tekib küsimusi küpsiste kasutamise kohta meie veebilehel, siis võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@akeskus.ee